Ładowanie...

Idealne źródło ciepła?

Postaw na nowoczesność

Pompa ciepła nie tylko ogrzeje Twój dom w zimie, ale także przez cały rok będzie przygotowywać ciepłą wodę użytkową. Komfortowo, tanio i ekologicznie. Są to urządzenia nie wymagające obsługi i tanie w eksploatacji. Pompy ciepła typu powietrze/woda można zainstalować zarówno w nowym jak i modernizowanym domu. Pompę ciepła można podłączyć do istniejącej instalacji grzewczej, gdzie odbiornikami są np. kaloryfery lub instalacja podłogowa. W porównaniu do innych urządzeń grzewczych pompy ciepła są całkowicie bezpiecznym rozwiązaniem. Działanie pomp ciepła nie wiąże się z ryzykiem wybuchu czy ulatniania się gazu, nie stwarzają one także zagrożenia pożarowego. Instalacja pompy ciepła jest bezinwazyjna – nie ma konieczności wykonywania skomplikowanych prac budowlanych.

Umów się z nami na bezpłatne spotkanie, na którym odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny odnawialnych źródeł energii, przeprowadzimy bezpłatny audyt w Twoim domu i przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Pompa ciepła i fotowoltaika – połączenie idealne

Pompa ciepła i fotowoltaika stanowią doskonałe połączenie, dzięki któremu możliwy jest szybszy zwrot z inwestycji, większe oszczędności, a także uzyskanie całkowitej niezależności energetycznej.

Pompa ciepła to urządzenie, które w 80% korzysta z energii pochodzącej ze środowiska naturalnego, zaś w 20% do swojej pracy wykorzystuje energię elektryczną. Właśnie dlatego idealnym połączeniem jest instalacja pompy ciepła wraz z fotowoltaiką.


Posiadamy certyfikaty i uprawnienia Urząd Dozoru Technicznego do legalnego i pewnego montażu instalacji oraz utrzymania gwarancji fabrycznej producenta. Jesteśmy certyfikowanym instalatorem pomp ciepła marki Aux, Panasonic Aquaera, oraz Gree Versati. W swojej ofercie posiadamy również pompy ciepła marki Sevra, Blaupunkt i inne.

Nasze realizacje

Zobacz niektóre z naszych realizacji:

Pompa ciepła


Zobacz