Ładowanie...

Dofinansowania do Fotowoltaiki

Obecnie mamy do dyspozycji programy:

PROGRAM MÓJ PRĄD 4.0

W zależności od tego na jakie rozwiązanie FW wnioskujesz, z programu Mój Prąd obecnie możesz liczyć na dofinansowanie o maksymalnej wartości, czyli 20500 PLN.

ULGA TERMOMODERNIZACYJNA

Dzięki uldze termomodernizacyjnej możesz odliczyć maksymalnie do 53000 PLN. Co ważne ulgę w podatku można łączyć z inwestycjami dotowanymi np. z programu Czyste Powietrze.

PROGRAMY REGIONALNE

W wielu gminach i powiatach można starać się o dofinansowanie na fotowoltaikę. W odróżnieniu od rządowych dotacji, programy regionalne mają szerszy zakres beneficjentów.

Dofinansowania do Pomp ciepła i klimatyzatorów

Obecnie mamy do dyspozycji następujące programy:

PROGRAM MOJE CIEPŁO

W zależności od tego na jakie rozwiązanie wnioskujesz możesz liczyć na dofinansowanie o wartości od 7000 PLN do 21000 PLN wsparcia.

CZYSTE PIWIETRZE 2.0

Maksymalne dofinansowanie, jeśli osoba składająca wniosek zdecyduje się na fotowoltaikę razem z pompą ciepła wynosi do 30000 PLN.

ULGA TERMOMODERNIZACYJNA

Dzięki uldze termomodernizacyjnej możesz odliczyć od podatku, maksymalnie do 53000 PLN (w podatku dochodowym od osób fizycznych - PIT).

System ratalny

Jeśli planujesz zainwestować w rozwiązania OZE, ale brakuje Ci wystarczającej ilości kapitału, nie musisz rezygnować z tego pomysłu. W SOLTAR mamy dla Ciebie rozwiązanie - oferujemy tanie finansowanie ratalne, dzięki któremu możesz rozpocząć oszczędzanie już teraz. Zamiast płacić coraz wyższe rachunki za prąd, będziesz spłacał instalację paneli fotowoltaicznych.

Dzięki naszemu finansowaniu ratalnemu, możesz zainwestować w panel fotowoltaiczny bez konieczności odłożenia większej ilości pieniędzy. W zależności od Twoich potrzeb i preferencji, możemy dostosować ofertę tak, aby była ona jak najlepiej dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Skorzystaj z tej okazji i zacznij już teraz oszczędzać na rachunkach za energię elektryczną.