Ładowanie...

SOLTAR ENERGIA

Klimatyzacja dla domu, mieszkania i biura

Klimatyzator może służyć także do ogrzewania pomieszczeń. Koszt ogrzewania klimatyzacją jest zdecydowanie niższy niż ogrzewanie za pomocą grzejników elektrycznych lub popularnych farelek. Klimatyzator to rodzaj pompy ciepła, który zabiera ciepło z zewnątrz budynku, kompresuje je i wtłacza do wnętrza budynku. Do wyprodukowania 4 kW ciepła potrzebuję zaledwie 1kW energii elektrycznej. Dla porównania grzejnik elektryczny czy farelka z 1 kW energii elektrycznej wyprodukuje tylko 1 kW energii grzewczej. W przeciwieństwie do ogrzewania tradycyjnego klimatyzator już w przeciągu kilku minut nagrzeje całe pomieszczenie. Ogrzewanie klimatyzacją to idealne rozwiązanie na okres przejściowy, kiedy jeszcze nie chcemy lub nie możemy korzystać z tradycyjnych form ogrzewania. Posiadamy certyfikaty i uprawnienia Urząd Dozoru Technicznego do legalnego i pewnego montażu instalacji oraz utrzymania gwarancji fabrycznej producenta. Jesteśmy certyfikowanym instalatorem klimatyzacji marki Aux, oraz Gree. W swojej ofercie posiadamy również urządzenia innych marek dostępnych na rynku.

Umów się z nami na bezpłatne spotkanie, na którym odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny odnawialnych źródeł energii, przeprowadzimy bezpłatny audyt w Twoim domu i przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Pełna obsługa

Oferowana przez naszą firmę klimatyzacja stanie się źródłem niezastąpionego komfortu w Państwa domach. Zebrane doświadczenie i wiedza pozwalają nam na dobranie odpowiedniego sprzętu oraz przemyślane i estetyczne wykonanie montażu w wybranym przez Państwa miejscu.

Wykonujemy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji (czyszczenie filtrów, odgrzybianie, uzupełnianie czynnika klimatyzacji, sprawdzenie ciśnienia w układzie klimatyzacji) dzięki czemu urządzenie będzie służyć Państwu przez długie lata.

Nasze realizacje

Zobacz niektóre z naszych realizacji:

Klimatyzacja


Zobacz