Ładowanie...

O nas

SOLTAR ENERGIA

Jesteśmy firmą z Tarnowa. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, pomp ciepła i klimatyzacji. Proponujemy Państwu podzespoły renomowanych firm, na które otrzymają Państwo nawet 30 lat gwarancji. Oferujemy darmowy audyt i wycenę naszych usług, szybki i bezpieczny montaż, wykonamy w Państwa imieniu wszystkie niezbędne formalności.

Jak pracujemy

Nasi najlepsi specjaliści pracują przy każdym etapie inwestycji.

1

Wywiad

Na tym etapie oceniamy Wasze potrzeby energetyczne, sporządamy ofertę i sprawdzamy wszystko co potrzebne do przeprowadzenia inwestycji.

2

Plan

W dalszym etapie planujemy, zamawiamy komponenty instalacji. Tutaj zaczyna się już konkretna praca. Umawiamy termin realizacji.

3

Realizacja

Przystępujemy do prac instalacyjnych. Profesjonalny montaż, instalacje, uruchomienie i testowanie sprawności. Zaczynacie korzystać.

4

Korzysci

W końcowej fazie, załatwimy w Twoim imieniu wszystkie niezbędne formalności. Udzielimy również stosownych gwarancji.

149520

kWp zainstalowanej mocy

2897

Zadowolonych klientów

9478521

zaoszczędzonych PLN

86

% Realizacji z poleceń klientów

Rekomendacje

Sprawdź nas na podstawie wystawionych opinii od naszych klientów.

Zapoznaj się z opiniami o Soltar Energia

Oferteo, Facebook, Google.

Przed założeniem fotowoltaiki, spotkałem się z kilkoma przedstawicielami "najbardziej reklamowanych" firm tej branży i albo przedstawiciel nie miał pojęcia o czym mówi i co "sprzedaje" albo kalkulacja ceny była wzięta z kosmosu. Firmę Soltar polecił mi kolega u którego montowali instalację z pompą ciepła, i to był strzał w 10.
Marcin Z.
Firma Soltar w marcu 2022 zamontowała na dachu mojego domu instalację fotowoltaiczną o max. mocy 3 kW. Montaż wykonano profesjonalnie. Instalacja od tego czasu pracuje prawidłowo. Jestem zadowolony z montażu oraz z dotychczasowej pracy fotowoltaiki w moim domu.
Stanisław L.
Ekipa na bardzo wysokim poziomie, wszystko bardzo sprawnie, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami wykonali instalacje na gruncie. Wszelkie formalności z energetyka związane, załatwiane były przez firmę Soltar Energia. Z czystym sumieniem mogę polecić.
Tomasz C.
Skusiłem się na fotowoltaike, potem na klimatyzację. Wszystko działa bez zarzutów, ceny przystępne :)
Karol D.